Velaa Resort Maledivy – hotel, za kterým stojí Čech Jiří Šmejc

Velaa Resort Maledivy – hotel, za kterým stojí Čech Jiří Šmejc, je skutečným skvostem, který se nachází na privátním ostrově na Maledivách. Tento luxusní resort je doslova malým rájem, jenž se rozprostírá na ostrově o velikosti 500 x 400 metrů. Každý, kdo chce Velaa Resort Maledivy navštívit, může jako dopravní prostředek využít hydroplán. Ten sem létá z Male, což je hlavní město souostroví Maledivy. Cesta trvá 45 minut a v rámci zakoupeného zájezdu máte tuto dopravu zahrnutu v ceně.


Kde se nachází Velaa Resort Maledivy

Ubytování v ráji na zemi, aneb kde leží Maledivy

Luxus v soukromí

Resort zde vybudoval Jiří Šmejc, který patří mezi nejbohatší Čechy. O úchvatný a moderní design se zasloužil architekt Petr Kolář. Nádherný komplex v srdci Indického oceánu vyniká naprosto omračující atmosférou. Nabízí překrásné okolí, průzračně čistou vodu, perfektní služby, vynikající kuchyni a naprosté soukromí.

Vybavení Velaa Resortu

Jiří Šmejc nechal resort vybavit tak, aby zde měl každý klient zcela dokonalé zázemí, a to včetně těch nejnáročnějších návštěvníků. Jsou zde 3 restaurace, vinný sklep, 2 bary, golfová akademie, bazén, spa centrum spolu se Snow Room, což je první místnost se sněhem na Maledivách, fitness centrum, jóga, horolezecká stěna, potápění, šnorchlování, knihovna, centrum vodních sportů, tenisové a squashové kurty, fotbalové hřiště, stolní tenis, obchod se suvenýry a další.

Ubytování

V nabídce je více než 40 privátních vil, v nichž je dokonalý každý malý detail. Část vilek je plážových a ty zbývající jsou nad vodní hladinou. Každá vila má krásnou a velmi prostornou ložnici, obývací část, koupelnu s vysoušečem vlasů (u plážové vily vždy vnitřní koupelna přechází do venkovní prostorné koupelny), terasu s posezením, klimatizaci, minibar, satelitní televizi, bezdrátový internet s telefonem, sejf a spoustu dalších výhod.

Pláž

Kolem celého ostrova se rozprostírá úchvatná písečná pláž, která je vhodná pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Na své si tu přijdou zejména fanoušci vodních sportů, ať už jde o jízdu na kajaku či banánech, vodní lyže, surfování, rybaření a podobně.

Gastronomie

Pokud má být vaše dovolená dokonalá, pak musí být vše naprosto perfektní, a to platí i v případě stravování. Hosté mají na výběr ze tří různých restaurací a dvou barů, kde se můžete setkat s nabídkou těch nejlepších pokrmů z mnoha různých koutů světa. Budou vám naservírovány i takové speciality, jejichž příprava byla konzultována například s nositelkou michelinské hvězdy Adeline Grattard.

Za zmínku stojí také vinný sklep, kde můžete ochutnávat exkluzivní vína té nejlepší kvality. Kdo chce, může využít možnosti vychutnat si své jídlo v soukromí vlastní vily nebo se předem domluvit na výběru nějakého specifického místa, klidně i netradičního, kde bude večeře naservírována odpovědným personálem.

Zábava

Pokud nechcete celou dovolenou jen lenošit, můžete se věnovat golfu, nechat se rozmazlovat v místním lázeňském zařízení nebo se aktivně podílet na vodních sportech. Jestliže se chcete trochu proběhnout, zahrajte si klasický nebo stolní tenis, fotbal, plážový volejbal, protáhněte se na lezecké stěně či ve fitness centru. Na výběr máte také mnoho výletů v okolí ostrova nebo zkoumání podmořského světa. Skvělým zážitkem je pozorování delfínů či soukromý výlet ponorkou.

Služby pro rodiny s dětmi

Když přijedete na Velaa Resort Maledivy i se svými potomky, pak můžete využít dětský klub The Lha Velaa, což v překladu znamená želvička. Kromě toho je tu želví školka, zóna s vodními atrakcemi přímo pro nejmenší a také možnost využít hlídání dětí, což můžete využít, když si chcete s partnerem užít trochu té romantiky bez potomstva.

Kolik to celé stojí?

Resort patří mezi nejluxusnější a je určen pro nejnáročnější cestovatele. I proto si na 10 denní pobyt s letenkou a snídaní připravte více jak 370 000 Kč nyní v hlavní sezóně. Pořádající cestovní kanceláří je INEX-cestovní kancelář s.r.o. a zakoupit zájezd můžete také u oblíbené cestovní agentury Invia.

AKTUALIZACE 6.4.2017: Čtvrtinový podíl v luxusním resortu nyní vlastní i Daniel Křetínský, který údajně koupil čtvrtinový podíl v resortu Velaa Private Island na Maledivách od Jířího Šmejce za cca 1,2 miliardy korun.

A pokud je přeci Vella Resort pro vaši peněženku náročný, mrkněte na levné zájezdy na Maledivy.


Powered by WordPress