Maledivy last minute

Chcete odpočívat na nejkrásnějších písečných plážích v Indickém oceánu? Vydejte se na Maledivy a poznejte svět o kterém se vypráví po celém světě. Průzračně čisté moře a bohatý podmořský svět slibují nezapomenutelné zážitky nejen při potápění u korálových útesů, ale i při prosté relaxaci a popíjení koktejlů na pláži. I takové možnosti vám Maledivy last minute zájezdy v luxusních resortech nabízí.

Maledivy last minute dovolená levně také v naší nabídce!

Toužíte po vysněné svatbě uprostřed Indického oceánu, líbánkách na panenských plážích nebo pouze po romantice uprostřed ráje? Maledivy vám splní veškerá očekávání. Tyto idylické ostrovy jsou významnou a prvotřídní lázeňskou oblastí. Lidé podstupující místní terapie se cítí jako znovuzrození. Maledivy last minute lze rezervovat již od

Maledivy levně – dovolená a zájezdy last minute

Kompletní nabídka zájezdů

Počasí Maledivy

Léto na Maledivách nikdy nekončí! Počasí se tu celoročně pohybuje v rozmezí 28°C až 31°C. Očekávejte pouze drobné výkyvy. Od listopadu do května je klima většinou suché se slabým větrem, zatímco od května do října očekávejte s příchodem jihozápadního monzunu i lehké dešťové přeháňky. Vzhledem k rovníkové poloze jsou deště a větry velmi mírné..

Nejzajímavější turistické destinace Malediv

Maledivy čítají celkem přibližně 1190 ostrovů, z toho obývaných je přibližně 200 a 88 z nich tvoří luxusní resorty. Toto číslo se výstavbou nových luxusních resortů mění a proto nemusí být přesné a aktuální. Hlavními lákadly dovolené na Maledivách jsou písečné pláže, luxusní služby a vodní sporty. Popsat tu všechnu nádheru turistických atrakcí je téměř nemožné, tak se pokusme vybrat alespoň to nejzajímavější. Chcete vědět, kde leží Maledivy?

Male

Hlavní město Malediv, Male je malý asi 1 kilometr dlouhý a 2 kilometry široký ostrov pulsující životem. Za návštěvu tu stojí Grand National Museum v parku Sultana, kde najdeme pozůstatky z období králů. Město se může pochlubit několika neuvěřitelnými mešitami, které zobrazují historické a náboženské aspekty regionu. Jednou z takových mešit je Huskuru Miskiiy („Páteční mešita“) postavena roku 1656. Mešita pojme až 5 000 lidí najednou a není to rozhodně žádný drobeček. Zručnost místních obyvatel potom můžete obdivovat na trhu Singapur bazaar a čerstvé rybičky nakupujte jedině na rybím trhu v Male.

Thinadoo

Opuštěný ostrov snů. V širokém okolí nic jiného než bílé písečné pláže, průzračně čisté moře a spousta zeleně. Ostrov není nijak znečištěn a je velmi pravděpodobné, že tu pestrovabarevné ryby uvidíte potulující se v mělčinách poblíž pláže. Šnorchlování je oblíbenou aktivitou, naopak stromové porosty tu poskytují příjemné útočiště před pálícím sluncem.

Seenu Atol

V minulosti základna Air Force, dnes druhé nejznámější místo na Maledivách, Seenu Atoll. Celkem se skládá z 23 ostrovů a je jedním z nejvýznamnějších atolů Malediv. Seenu Atol je vyhledávanou lokalitou potápěčů. Nachází se tu 25 potápěčských lokalit, včetně těch nejlepších, Makunda a Muduka. Vidět tu můžete jak žraloky, humry tak i další překrásné podmořské živočichy.

Mezi dalšími oblíbeným turistickými atrakcemi je ostrov Fuamulaku, kde se pěstuje ovoce a zelenina. Dále potom potápěčské centrum Khudahuvadhoo.

Maledivy fotogalerie

Powered by WordPress