Mauricius – dovolená last minute

Toužíte poznat na vlastní kůži perlu Indického oceánu? Chcete si užívat fantastické platinově bílé písečné pláže? Rádi se zahrnujete luxusem? Mauricius dovolená slibuje luxusní rekreaci, ideální podnebí téměř po celý rok, řadu aktivit včetně golfu a to vše v naprosto bezpečném prostředí, které je vhodné nejen pro páry, ale také pro rodiny s dětmi. Rozjeďte se společně s námi tam, kde slovo ráj znamená vše. Rezervujte si Mauricius last minute zájezdy ve volných termínech ještě dnes a ušetřete desítky procent na akčních nabídkách.

Last minute dovolená Mauricius levně – skutečný ráj na zemi

Mauricius dovolená se může pochlubit nádhernou krajinou, divokou džunglí pokryvají vrcholky hor, vodopády, polemi cukrové třtiny i nádhernými písečnými plážemi, které obklopuje téměř 160 kilometrů korálových útesů. Obdivujte hlavní město Port-Louis nebo svěží a hornaté národní parky v Black River Valley. Navštivte prachově bílé písečné pláže v Belle Mare a Grand Baie na severu či Le Morne na jihu o kterých se říká, že patří mezi nejkrásnější pláže na světě. Mauricius dovolená last minute, to je řádná dávka exotiky, která uspokojí levně i ty nejnáročnější cestovatele.

Mauricius – dovolená a zájezdy last minute

Kompletní nabídka zájezdů

Proč dovolená na Mauriciu?

  • Šnorchlování a potápění Mauricius. Ostrov Mauricius je téměř celý obklopen korálovými útesy, což z něj dělá ideální místo na šnorchlování a potápění. Objevování nových živočichů v tyrkysově modrých vodách Indického oceánu nebo rybolov na otevřeném moři se staly zážitky, na které se nezapomíná. Naším tipem je procházka po dně oceánu ve speciálním potápěčském přístroji.
  • Jedním z hlavních sportů, který přitahuje turisty na Mauriciu je golf. Mnoho luxusních hotelových komplexů vlastní 18ti nebo 9ti jamková hřiště. Le Touessroks je jedním z nich. Nabízí úchvatnou hru na 9ti jamkách na soukromém ostrově. Vhodný je pro všechny skupiny výkonostních golfistů, od začátečníků až po profesionály.
Powered by WordPress