Srí Lanka dovolená / zájezdy

Poznejte krásu unikátní a pulzující Srí Lanky a vydejte se prožít na toto nezapomenutelné místo svoji dovolenou snů. Navštivte dosud neprobádané oblasti džungle a vydejte se vstříc dobrodružství, které tu na vás čeká. Srí Lanka dovolená, to je relaxace na nejkrásnějších plážích na světě, obdivování zelenajících se údolí, vysoko padajících vodopádů, čajových plantáží, rýžových polí a nádherných kulturních památek.

Srí Lanka last minute zájezdy aneb do ráje levně

Rezervujte si levné zájezdy na Srí Lanku last minute a vydejte se do mimořádně kulturně bohatého trojúhelníku Polonnaruwa, Anuradhapura a Dambulla. Ochutnejte vyhlášené kulinářské speciality a příliš se nedivte, pokud vám náhodou přes cestu přeběhne slon. Srí Lanka dovolená splní i ty nejdivočejší sny.

Srí Lanka levně – dovolená a zájezdy last minute

Kompletní nabídka zájezdů

Srí Lanka počasí

Nejvíce turistů vyráží na Srí Lanku během období listopadu až dubna, kdy u nás panuje zima. Průměrné teploty se zde pohybují mezi 26 a 31°C, se vzrůstající nadmořskou výškou klesají dokonce až k bodě mrazu. Nejteplejším obdobím je březen až červen, naopak nejchladněji je od listopadu do ledna. Průměrná teplota vody se pohybuje kolem 27 °C. Počasí na Srí Lance je ovšem nevyzpytatelné a vzhledem k tropické poloze ostrova se tu mohou střídat krátké dešťové přeháňky během celého roku.

Proč Srí Lanka dovolená?

  • Slavný mořeplavec Marco Polo o Srí Lance prohlásil, že je to jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě.
  • Hlavní město Srí Lanky u moře ležící Colombo či ve středozemí se nacházející město Kandy vás uchvátí směsicí historie, kultury a moderny.
  • Na Srí Lance je obrovské množství turistických atrakcí, avšak od sebe jsou vzdáleny maximálně pár hodin jízdy autem. Při vaší dovolené, tak dokážete poznat řadu míst za celkem krátkou dobu.
  • Srí Lanka je proslulá také svými třemi mistrovskými golfovými hřišti. Ty se nachází v Colombu, Kandy a Nuwara Eliya.
  • Hledáte nejkrásnější pláže na světě? Vyzkoušejte Negombo, Kalutara, Hikkaduwa, Beruwela, Bentota, Weligama či Mount Lavina a nebudete zklamáni.
  • Národní parky a přírodní rezervace nabízejí úchvatné dobrodružství. Mezi ty nejznámější patří národní park Yala, Maduru Oya či národní park Bundala.
Powered by WordPress