Last minute dovolená Seychely

Toužíte poznat ztělesněný ráj na zemi? Vydejte se do míst, které se mohou pyšnit nejkrásnějšími plážemi a nejluxusnějšími resorty na světě, na Seychely. Objednejte si zájezd last minute Seychely a nechte se vnést do fantastického světa, jehož předností jsou nejen písečné pláže, ale i pestrobarevný podmořský život na korálových útesech a fascinující příroda. Dovolená Seychely, to je jako pohádka v nadpozemském ráji a vy můžete hrát hlavní roli.

Levná dovolená Seychely – pláže, luxus a potápění

Navštivte oblíbené ostrovy Praslin, Mahé či La Digue a obdivujte zde nádherné pláže a luxusem nabité resorty, které vám splní i ty nejbizarnější sny. Dovolená Seychely k tomu přímo vybízí. Tak nač čekat tak dlouho.

Seychely levně – dovolená a zájezdy last minute

Kompletní nabídka zájezdů

Proč dovolená last minute Seychely?

  • Mahé – Největší ostrov Seychel je domovem hlavního města, Victoria. Ostrov známý pro své žulové skály na plážích, kterých se tu nachází všeho všudy 75 je lemován kokosovými plantážemi a korálovými útesy. Naším tajným tipem je výstup na Morne Sechellois, ze kterého je nádherný výhled na celý Mahé i okolní ostrovy.,
  • Ostrov Praslin, dříve útočiště pirátů, dnes jeden z nejnavštěvovanějších ostrovů Seychel je zapsán do kulturního dědictví UNESCO. Druhý největší ostrov Seychel se může pyšnit nejkrásnějšími plážemi na světě. Anse Lazio a Anse Georgette jsou dokonce zapsány v první desítce nej pláží na celém světě. Mimo pláží se tu nachází také národní park Valée de Mai, který je domovem vzácných palem Coco de Mer, které začínají plodit až po 25ti letech růstu.
  • La Digue je malým ostrovem na kterém pochytíte ty nejlepší snímky do vašeho alba. Nachází se cca 30 minut od rušného Praslinu a nabízí nádhernou pláž Anse Patates i ráj pro milovníky ptactva Veuve Reserve.

Pokud mluvíme o Seychelách je třeba si uvědomit, že mluvíme o více jak 110 obydlených ostrovech, což do značné míry trochu komplikuje poznávání Seychel jako takových.

Víte že…

  • V Bel Obre u Severního Mahé je prý dosud někde pohřben poklad piráta Olivier Le Vasseur v celkové výši 160 milionů amerických dolarů?
  • Aldabra je největší zvednutý korálový atol zapsaný na seznam světového dědictví UNESCO? Je tak obrovský, že by se do něj vešel celý Mahé.
  • Aldabra je domovem na 150 000 obřích želv? Seychely dokonce drží primát nejtěžší suchozemské želvy, která váží úctyhodných 304 kg, jmenuje se Esmeralda a žije na strově Bird Island.
  • Seychely jsou rozptýleny na ploše 1,4 milionů čtverečních kilometrů v Indickém oceánu?
  • Victoria je jedním z nejmenších hlavním měst na světě?
  • Seychelské vody se hemží krokodýly a aligátory? Největší zaznamenaný krokodýl byl nalezen v La Digue a byl 13 stop dlouhý.
  • Seychely jsou jedním z míst, kde nehrozí žádná skutečná přírodní rizika a nebezpečí?
Powered by WordPress