Posts Tagged ‘Potápění’

Mauricius – dovolená last minute

Toužíte poznat na vlastní kůži perlu Indického oceánu? Chcete si užívat fantastické platinově bílé písečné pláže? Rádi se zahrnujete luxusem? Mauricius dovolená slibuje luxusní rekreaci, ideální podnebí téměř po celý rok, řadu aktivit včetně golfu a to vše v naprosto bezpečném prostředí, které je vhodné nejen pro páry, ale také pro rodiny s dětmi. Rozjeďte […]

Dovolená Madagaskar

Chcete nasávat vůni vanilky linoucí se podél pobřeží? Rádi se potápíte tam, kam dosud příliš mnoho lidí před vámi nevkročilo nebo radši dáváte přednost polehávání na písečných plážích? Vydejte se s námi na čtvrtý největší ostrov na světě, Madagaskar. Dovolená Madagaskar vám nabízí úžasná dobrodružství a aktivity, které jsou zážitkem na celý život.

Dovolená Barbados

Toužíte alespoň jednou v životě zažít dovolenou v karibiku? Chcete poznat rodiště zpěvačky Rihanny nebo se jen podívat, kde tráví dovolenou jeden z nejbohatších lidí na světě, šéf Microsoftu Bill Gates? Poznejte karibský ostrov Barbados a sny o ideálně strávené dovolené se brzy stanou skutečností.

Dovolená Filipíny

Filipíny jsou považovány za vzdálené ve srovnání s jinými destinacemi jihovýchodní Asie, ovšem právě na Filipínách stojí několik pokladů Asie, které stojí za to objevit. Pro ty z Vás, kteří touží uniknout z hlučícího davu a prahnou po zázracích přírody je dovolená Filipíny to pravé ořechové.

Powered by WordPress