Bora Bora dovolená

Bora Bora je jedním z nejznámějších ostrovů Francouzské Polynésie. Je to malý ráj na zemi nacházející se v Oceánii a rozprostírající se na ploše 38 kilometrů čtverečních. Bora Bora dovolená, to jsou laguny s klidnou křišťálově čistou vodou, korálové útesy a člověkem neporušené písečné pláže.

Ostrov Bora Bora je dostupný letadlem z Papeete či Moorea nebo trajektem z Raiatea. Po ostrově se lze pohybovat pomocí taxíků, na kole, motocyklu či pěšky. Dovolenou na ostrově Bora Bora lze rezervovat po celý rok. Teploty tu jsou velmi příjemné, ale v noci tu může být trochu chladno, a proto vám doporučuji, vybavte se oblečením s dlouhým rukávem, uvidíte, že přijde vhod.

Řada turistů spojuje pobyt na Bora Bora se šnorchlováním a potápěním. Nejlepší oblastí pro tyto aktivity je Bílé údolí (Valleé Blance) s hloubkou asi 32 metrů.

Bora Bora – dovolená a zájezdy last minute

Kompletní nabídka zájezdů

Bora Bora dovolená? Proč ne!

Bora Bora dovolená je nabízena řadou cestovních kanceláří a není nutné se obávat příliš velké vzdálenosti. Ostrovy již navštívila řada českých turistů. Vybrat si můžete z široké nabídky hotelů, apartmánů, plážových domků tak i typických bungalovů vystavěných na kůlech přímo nad mořskou hladinou. Ty lepší bungalovy mají i prosklené dno, jimž můžete snadno pozorovat dění pod vámi, dění pod vodní hladinou.

Ceny potravin tu jsou poněkud vyšší. Doporučujeme vyhnout se ubytování na Bora Bora s plnou penzí, protože pokud plánujete výlety a další aktivity, budete časově omezení a nebo rovnou přijedete o své peníze ze zaplacené plné penze.

Kromě středisek velkých řetězců, jako je La Meridien či Sheraton existuje na Bora Bora celá řada levnějších a menších středisek s cenově výhodným ubytováním a stejně kvalitními službami.

Powered by WordPress