Posts Tagged ‘Jižní Afrika’

Afrika dovolená

Žirafa

Dovolená Afrika. Afrika je dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších kontinentů pro cestovatele z celého světa. Není se čemu divit, nabízí velmi pestré možnosti. Od relaxační dovolené u pobřeží Středozemního či Rudého moře až po poznávací zájezdy na safari, kde můžete sledovat zvířata v jejich přirozeném prostředí. Přitahuje i vás dovolená v některém ze států Afriky? Pak […]

Národní park Kruger

Levhart

Obrovský a nádherný národní park Kruger je jedním z nejpopulárnějších volně přístupných parků na světě. Jeho hustota zvířecího obyvatelstva je bezkonkurenční, což znamená, že pravděpodobnost pozorování zvířat v jejich přirozeném prostředí je obrovská. U některých parků můžete jezdit po rezervaci i několik dní a žádná větší divoká zvířata neuvidíte, zde je to velmi nepravděpodobné.

Last minute zájezdy a dovolená Keňa

Keňa – perla východní Afriky, která vás nadchne svými rozsáhlými možnostmi aktivní dovolené. Můžete si prohlédnout jedny z nejkrásnějších bílých písečných pláží Afriky, nádherné přírodní rezervace plné divokých zvířat, neporušené korálové útesy nebo třeba sníh na druhém nejvyšším vrcholku Afriky Mount Kenya.

Powered by WordPress