Phuket last minute

Ostrov Phuket je největším a také nejkrásnějším ostrovem Thajska. Vaše last minute dovolená vám nabídne působivou scenérii a představí vám vše, co Thajsko nabízí. Jsou to zejména úžasné písečné pláže chráněné vzrostlými kokosovými palmami. Každá zátoka nabízí nádherné západy slunce a božské koupání. Phuket je romantickou destinací, kde si vaše last minute zájezdy rozhodně užijete.

Užijte si společně s námi last minute dovolenou dle vašich představ. Phuket vám nabízí nádherné bělostné pláže s klidnými vodami, skalnaté mysy jak stvořené pro surfaře tak i celou řadu zajímavostí. Rezervujte si vaši last minute dovolenou v Phuketu a vydejte se třeba na Rang Hill. Místo, které nabízí nádherné scenérie celé krajiny.

Last minute zájezdy do Phuketu

V dnešní stále těžší ekonomické situaci lidé hledají cenově dostupné last minute zájezdy. Často čekají až na poslední chvíli, kdy ceny zájezdů strmě padají až na cenově dostupnou hranici. Jednou z nejoblíbenějších last minute destinací v Thajsku je právě letovisko Phuket.

Výlety

Thajsko dovolenáJen kousek od letoviska Phuket najdete zátoku Phang Nga, která je považována za jednu z nejkrásnějších lokalit svého druhu na světě. Velkolepé strmé vápencové útesy známé každému kdo vidět slavný film s Leopardem Di Capriem – Pláž. Některé výlety jsou pořádány cestovními kancelářemi v rámci již zakoupených last minute zájezdů, ovšem Phuket jako takový můžete objevovat i samostatně.

Wat Phra Thong je další oblíbenou lokalitou výletů, nachází se ve vnitrozemí ostrova Phuket a jedná se o chrám se sochou Budhy, která částečně leží v zemi. Ton Sai Waterfall Forest Park a Khao Phra Thaeo Wildlife Park jsou Thajské národní parky oplývající nádhernou krajinou, faunou i flórou. Vidět tu můžete třeba makaky, gibony nebo více jak 100 druhů ptáků. Nakonec výletu se můžete ponořit do chladivých vodopádů pro vaše osvěžení.

Pokud vás Phuket zlákal natolik, že jdete rovnou objednávat last minute zájezd, rozhodně si do vašich plánů zahrňte tradiční Thajské trhy. Ten největší v Phuketu se nachází na Ranong Road. Nabízím tu exotické ovoce, květiny, exotické koření, mořské plody všeho druhu či textil, rozhodně originální zážitek.

Powered by WordPress