Levná dovolená Bali

Bali je země běloskvoucích pláží, nádherné přírody, zelených lesů i rýžových polí. Levná dovolená na tomto exotickém místě ale poskytuje také bohatou kulturu, neuvěřitelné historické památky a trochu jiné tradice místních obyvatel, než jsme zvyklý. Někoho to možná odradí, ale pokud jste srdcem dobrodruh, tak vás to naopak zcela okouzlí.


Indonéský ostrov Bali má 5360 kilometrů čtverečních a žije tu cca 3,6 milionu obyvatel. Bali nabízí báječné celoroční klima s průměrnými denními teplotami 30 °C. Místní obyvatelé jsou proslulý řemeslníci s kůži, batikou, malbou či řezbářským uměním.

Levná dovolená na Bali vám ukáže krásy Indonésie, vodní radovánek i exotických kultur. Vydejte se s společně s námi levně na Bali a naučte se třeba surfovat, potápět nebo si jen odpočiňte na prosluněných plážích pokrytých jemným bílím pískem.

Bali – exotický ráj pro surfaře i milovníky kultur

Mezi nejoblíbenější lokality pro dovolenou patří Nusa Dua, Pemuteran, Sanur, Seminyak či Tabanan. Právě zde si levně užijete dostupné hotelové resorty i krásu asijské přírody.

Dovolená na Bali není pro ty, kteří hledají rušný život a pláže pokryté lidmi. Bali je spíše romantické místo, kde budete poznávat, relaxovat, nabírat novou sílu a v případě, že jedete dva, věnovat se pouze jeden druhému.

Bali je Indonéský ostrov, který leží mezi Lombokem a Jávou. Hlavním a největším městem ostrova je Denpasar. Na ostrově se mluví balijštinou. Nezapomeňte si při příletu přeladit hodinky o 8 hodin dopředu.

Nezaujala vás dovolená na ostrově Bali? Vyzkoušejte třeba Thajsko nebo Malajsii. Pokud vás naopak Bali zaujalo, zobrazte si nabídku zájezdů právě teď.


Powered by WordPress