Dovolená Brazílie letecky

Vydejte se námi letecky do nejlidnatější a největší země Jižní Ameriky, do tropické a metropolitní Brazílie. Užijete si tu dovolenou na sluncem zalitých plážích (včetně té nejznámější, Copacabana v Rio De Janeiru), divoké taneční rytmy, skvělou zábavu i dobrodružství v největším tropickém deštném pralese na světě. Navštívíte ty nejzajímavější přírodní divy světa i světové nejvýznamější metropole. Dovolená v Brazílii letecky vám dokonale naservíruje životní zážitky i dobrodružství, kde si každý cestovatel přijde na své.

Brazílie letecky

Hlavní letní dovolenková sezóna na jihu Ameriky trvá od prosince do března, kdy je samozřejmě dobré počítat s vyšším výskytem turistů a značně vysokými teplotami přesahujícími 30 stupňů celsia. Letecky se do Brazílie dostanete za necelých 15 hodin letu. Je to sice dlouhá doba, ale dovolená v Brazílii zkrátka stojí za to. Cestovat navíc můžete bez nutnosti víz a to za účelem pobytu, který nebudete trvat déle jak 90 dní a který nebude sloužit k výdělečné činnosti.

Proč na dovolenou do Brazílie

Brazílie je nejvýznamnějším státem jihoamerického kontinentu. Každoročně sem zavítá na dovolenou několik milionů turistů. Nejoblíbenějším místem je hlavní město Brazílie, Rio De Janeiro. Tohle rytmické město láká na proslulé karnevaly stejně jako na proslulou pláž Copacabana. Dominantní roli hraje také obrovská socha Ježíše s rozpaženými pažemi tyčící se nad celým městem.

Druhým lákadlem je největší město Jižní Ameriky Sao Paulo, které láká na slavnou ulici plnou mrakodrapů Avenida Paulista stejně jako na hadí farmu Iistituto Butantá.

Přírodní dominantou Brazílie jsou vodopády Iguauu Falls. Ty byli vyhlášeny jako jeden z přírodních divů světa. Vodopády lze spatřit na hranici s Paraquayí a Argentinou. Skládají se z 300 samostatných vodopádů, které padají až z výšky 300 metrů. Pokud už se vydáte letecky na dovolenou do Brazílie, vidět vodopády Iguacu je bezpodmínečně nutné!

Powered by WordPress