Varadero last minute

Poznejte s námi Varadero, jedno z nejoblíbenějších letovisek Kuby a srdce karibského moře. Díky last minute zájezdům se ocitnete v moderních hotelových komplexech s all inclusive stravováním, velmi kvalitními službami u nádherných pláží pokrytých bílým pískem u blankytně azurového moře. Kromě 12 km dlouhé pláže, která je tu hlavní atrakcí letoviska si na své přijdou i milovníci vodních a plážových sportů či golfisté. Varadero last minute, to je fascinující dovolená v luxusu v ráji na zemi zvaném Karibik.

Karibské Varadero

Varadero je původně malá rybářská vesnice založena roku 1887 skupinou bohatých rodin. Dnes je Varadero největší turistické letovisko na Kubě. Známý je zejména poloostrov Hicacos na kterém leží 12 kilometrů dlouhá pláž posetá bělostným pískem a krásně modrým mořem se scenérií více jak 30ti luxusních hotelů. Tato oblast je právem nazývána jako nejkrásnější v celé karibské oblasti. A i vy si můžete užít last minute dovolenou na plážích letoviska Varadero, stačí se podívat na vypsané termíny zájezdů.

Většina hotelů nabízí své last minute zájezdy s all inclusive stravováním. V okolí ale existuje celá řada restaurací, které můžete pro zvědavost navštívit. Vaří se tu všechny kuchyně od čínské, kubánské, mexické až po grilované a rybí speciality.

Hotely nabízí své vlastní večerní programy, ale pro ty, kteří hledají jiné možnosti večerní zábavy je tu možnost navštívit ostatní možnosti promenády. Například Cabaret Continental v hotelu Internacional nebo vyhlášenou latino diskotéku La Bamba v hotelu Tuxpan. Varadero je živoucí letovisko, kde budete hýřit až do brzkých ranních hodin.

Zajímavosti lokality

Varadero je místem pro všechny věkové i zájmové kategorie. Pláže, muzea, kavárny, restaurace, bary a parky jsou přístupné každému, kdo projeví zájem. Jednou z hlavních atrakcí last minute zájezdů do Varadera je pak delfinárium Delfinario, kde si můžete mimo jiné zaplavat s delfíny.

Powered by WordPress