Thajsko levně

Láká vás navštívit exotické Thajsko? Ráj ležící v jihovýchodní Asii, který je synonymem pro luxusní dovolenou u moře? Vydejte se s námi levně na exotickou dovolenou plnou krásných písečných pláží, nádherné přírody a fascinujících starobylých památek. Navštivte Thajsko a užijte si dovolenou snů. Nemusíte přitom vynakládat velké finanční prostředky. Dovolená v Thajsku jde již sehnat levně i se všemi výhodami.

Thajsko – ideální exotická dovolená u moře

Thajsko patří mezi jednu z nejoblíbenějších destinací Asie. Je to zejména díky výhodné dostupnosti z Evropy a díky vyhlášeným resortům, které splní veškerá vaše očekávání. Sluncem zalité pobřeží Thajska je stále dostupnější i pro běžné cestovatele. Zájezdy lze sehnat levně již od necelých 18 000 Kč, v případě last minute dovolené můžete dosáhnout ještě lepších cen.

Mezi nejoblíbenější letoviska patří největší ostrov Thajska – Phuket, omývaný vodami Andamanského moře. Řada turistů míří také na romantický ostrov Ko Samui v jihočínském moři či do původní rybářské vesnice, pouze 145 kilometrů od Bangkoku vzdáleného letoviska Pattaya. Nedotčenou přírodu Thajska pak můžete obdivovat na ostrově Krabi či Ko Phi Phi. Některá letoviska je možné navštívit levněji jiná jsou samozřejmě s ohledem na lokalitu dražší.

Thajsko vás vyjde levně také v případě, že chcete cestovat na vlastní pěst. V takovém případě si rezervujete letenky a ubytování samostatně bez provizí cestovních kanceláří. Není to tak pohodlné jako pobytové zájezdy, výhodou je samozřejmě nižší celková cena.

Dnes již platí, že Thajsko lze navštívit levně i běžně dostupným a finančně zajištěným turistům. Patříte mezi ně i vy? Chcete se podívat na Thajska? Podívejte se na aktuálně vypsané termíny jednotlivých hotelů.

Powered by WordPress