Thajsko – dovolená last minute

Země dávných kultur, skvostné architektury a scénických kontrastů, to je Thajsko, dovolená s jedinečnou vůní orientu. Tato asijská země láká každým rokem čím dál více turistů a je na první pohled patřičné proč: Thajsko má unikátní a naprosto rozdílnou cizí kulturu, bohaté a různorodé tradice i malebné přírodní krásy, na které se při pohledu tají dech.

Thajsko dovolená a zájezdy levně – do země plné úsměvů

Rezervujte si levné zájezdy – Thajsko last minute a obdivujte pozlacené věže a strmé střechy buddhistických chrámů nebo se vydejte na sever do džunglemi pokrytých hor, kde žijí exotické kmeny Meos a Karen. Na jižním pobřeží si zase můžete vesele polehávat na bílých písečných plážích v populárních resortech Hua Hin, Cha Am, Pattaya, Phuket, Krabi, Koh Lanta či Koh Samui. I taková Thajsko dovolená může být.

Thajsko levně – dovolená a zájezdy last minute

Kompletní nabídka zájezdů

Thajsko dovolená a last minute

S ohledem na to kam vás Thajsko dovolená zavede je třeba rozeznávat jih od severu. Severní část Thajska je spíše pro individuání turistiku a milovníky kultury. Najdete tu několik archeologických lokalit, jako jsou Ayutthaya, Sukhothai, Chiang Ban či druhé největší město Thajska Chiang Mai. Zážitkem na celý život je několikadenní trek džunglí na slonech.

Na jihu Thajska naopak vládnou pobřežní resorty proslulé svými nádhernými a téměř nekončícími písečnými plážemi. Polehávání a ochutnávání místních specialit je asi nejoblíbenějších zálibou turistů. Ti akčnější potom mohou zvolit z široké škály vodních sportů, potápění, šnorchlování nebo třeba rybolovu na otevřeném moři.

Neváhejte, rezervujte si Thajsko last minute zájezdy a ušetřete výrazně své naspořené finance.

Powered by WordPress