Posts Tagged ‘Nejkrásnější pláže’

Zanzibar nejkrásnější pláže – TOP 5

Nejkrásnější pláže Zanzibaru

Zanzibar je bezpochyby místem s výskytem nejkrásnějších pláží ve východní Africe a dost možná nabízí i to nejkrásnější z celého kontinentu. Ostrov se nachází asi 35 kilometrů od pevninské Tanzanie, kousek od hlavní tepny, přístavu Dar es Salaamu. Proč navštívit Zanzibar? Pláže – nejkrásnější pláže Afriky najdete právě tu. Potápění – Zanzibar má vyhlášené potápěčské […]

Kerala, Indie

Kerala je vysněnou destinací řady turistů, kteří touží po svěžích zelených lesích, nádherných písečných plážích, vynikající kuchyni, skvělých lidech a báječné atmosféře. V současné době je Kerala v Indii jednou z nejvíce preferovaných líbánkových destinací. Ostatně výlet lodí po ramenech Keraly je považován za jeden z nejromantičtějších zážitků vůbec.

Srí Lanka dovolená / zájezdy

Poznejte krásu unikátní a pulzující Srí Lanky a vydejte se prožít na toto nezapomenutelné místo svoji dovolenou snů. Navštivte dosud neprobádané oblasti džungle a vydejte se vstříc dobrodružství, které tu na vás čeká. Srí Lanka dovolená, to je relaxace na nejkrásnějších plážích na světě, obdivování zelenajících se údolí, vysoko padajících vodopádů, čajových plantáží, rýžových polí […]

Dovolená Barbados

Toužíte alespoň jednou v životě zažít dovolenou v karibiku? Chcete poznat rodiště zpěvačky Rihanny nebo se jen podívat, kde tráví dovolenou jeden z nejbohatších lidí na světě, šéf Microsoftu Bill Gates? Poznejte karibský ostrov Barbados a sny o ideálně strávené dovolené se brzy stanou skutečností.

Dovolená Dominikánská republika

Toužíte po romanticky strávené dovolené v karibiku? Chcete se procházet po nejkrásnějších plážích naší planety? Potom je pro vás dovolená Dominikánská republika tím pravým místem pro lenošení a koupání v čiré vodě. Nasajte plně atmosféru Dominikánské republiky a jejích nejoblíbenějších letovisek Punta Cana a Boca Chico.

Powered by WordPress