Seychely all inclusive

Chcete zažít luxus na jednom z nejkrásnějších míst naší planety? Vydejte se na ostrov Seychely s all inclusive stravováním a užijte si tu dovolenou vašich snů. Čekají vás kymácející se kokosové ořechy, fialovo-oranžové západy slunce, bílým pískem pokryté pláže a křišťálově čisté vody Indického oceánu. Seychely s all inclusive stravováním vám dokáží nabídnout veškeré požitky, které si ráj na zemi žádá a to nejen v kuchyni, ale i co se týče služeb.

Proč zvolit dovolenou Seychely all inclusive?

SeychelyDíky all inclusive stravování odpadají veškeré starosti se sháněním a vařením jídla. Speciálně upravené zájezdy vám naservírují veškeré poklady luxusní dovolené.

Seychely se mohou pyšnit také bujným podmořským životem. Ideální je vyrazit na potápění či šnorchlování ke korálovým útesům, kde se to hemží barevnými hejny ryb.

Ostrov Mahé je ideální místo pro poznání tradičního koloniálního šarmu, navíc se ve městě nachází i několik krásných obchůdků a klidných zahrad pro dokonalou relaxaci muže i ženy. Za návštěvu stojí i druhé největší město Seychel – Praslin.

Souostroví Seychely leží v Indickém oceánu rozkládající se na 115 malých ostrovech. Ostrovy jsou dvojího druhu, tzv. vnitřní ostrovy tvořené žulovými skalisky a vnějšími ostrovy, které tvoří atoly. Obydleno je pouze 33 ostrovů a většina obyvatel bydlí na největším ostrově Mahé, kde najdeme také hlavní město Seychelské republiky – Victorii.

Kdy je nejlepší doba k návštěvě Seychelských ostrovů?

Nejideálnější obdobím pro návštěvu Seychelských ostrovů jsou měsíce duben, květen, září, říjen a listopad. Zajet se sem ovšem dá v podstatě v kteroukoliv roční dobu. Dobré podmínky tu jsou i v březnu, červnu, červenci, srpnu a prosinci. Nejhůře je na tom leden a začátek února, kdy jsou tu vyšší srážky než obvykle (386 mm), přesto se průměrné denní teploty pohybují kolem 28 °C a ty večerní kolem 25 °C.

Pokud vás tedy láká all inclusive dovolená na ostrovech Seychely, vyberte si některý z termínů, který vám budu vyhovovat. Za nás tedy doporučujeme sáhnout po termínech, které jsme vypsali výše.

Powered by WordPress