Senegal dovolená

Novinka roku, to je dovolená Senegal. Pojeďte s námi i vy navštívit pozoruhodnou zemi, jejíž obyvatelé dodnes žijí podle letitých tradic. Pozoruhodná západoafrická země s přátelskými a pohostinnými obyvateli otevírá své brány cestovnímu ruchu pro návštěvníky z celého světa.

Senegal je nejoblíbenější destinací západní Afriky. Dovolená nabízí krásné písečné pláže, fascinující kulturu a úžasnou přírodu. Rozmanitost láká nejen dobrodružné cestovatele, ale v poslední době stále více také milovníky relaxace a odpočinku v exotice.

Senegal – informace

Mapa SenegaluSenegal je jednou z nejnavštěvovanějších zemí západní Afriky. Nemusíte se tak obávat toho, že za celou dobu své dovolené zde nepotkáte žádného cizince.

Vás bude zajímat pravděpodobně pobřeží Senegalu, které nabízí krásné bílým pískem pokryté pláže, moderní hotelové resorty a lákavou kuchyni.

Za dobrodružstvím a poznáním krás, můžete vyrazit do některého z vyhlášených národních parků Parc National du Niokolo-Koba, Parc National aux Oiseaux du Djoudj nebo Parc National de la Langue de Barbarie.

Cestovní ruch v této zemi už je možná dál než jste sami čekali a proto se můžete v rozvinutých oblastech těšit na celou řadu aktivit. Vodními sporty počínaje po all inclusive hotely konče.

Výlety a aktivity v Senegalu

Senegal je místo, kde vaše dovolená může být o poznávání a výletech nebo jen o relaxaci na pláži. Pokud vás láká první způsob trávení dovolené, můžete vyzkoušet například toto:

  • Výlet do buše v džípech 4×4, stejně jako v ostatních afrických zemích.
  • Pozorování plátků v deltě Sine Saloum, která nabízí soutok tří řek a endemické druhy ptáků jinde na světě nepozorovatelné.
  • Rybaření v deltě Sine Saloum
  • Vodní sporty aneb surfování, potápění, šnorchlování či windsurfing.

Počasí Senegal

Na dovolenou do Senegalu  se díky počasí můžete vydat celý rok. Leží kousek pod obratníkem Raka a celoroční teploty tu neklesají pod 28 °C.

Nicméně Senegal je vhodné navštívit zejména od listopadu do května, kdy je země chladnější a sušší. Od července do října nastává období dešťů a asi nikdo kdo jede na dovolenou netouží po tom, aby mu celou dobu pršelo.

Délka letu Senegal

Délka letu do Senegalu je 7 hodin. Jedná se tak o jednu z nejblíže položených exotických destinací, mezi něž patří dále Kapverdské ostrovy či Dubaj.

Hodiny si na dovolené v Senegalu přelaďte o 1 hodinu zpět.

Kdo nabízí levné zájezdy do Senegalu?

Novinku roku – Senegal – začala svým klientům nabízet jako první cestovní kancelář Exim Tours. Objednávat můžete pobyty v hotelech Lamantin Beach Hotel (klasický pokoj nebo DELUXE) a Royal Decameron Baobab. Nabídka hotelů se bude v budoucnu rozrůstat.

Byli jste na dovolené v Senegalu? Podělte se s námi o vaše zkušenosti s hotely, destinacemi či výlety. Vaše recenze pomáhá budoucím návštěvníků této země.

Powered by WordPress