Safari Keňa

Pravé africké safari se narodilo v Keni, v romantické zemi bílých lovců a romantických scenérií. Safari Keňa je velkou výzvou i pro zkušené cestovatele. Dostanete se totiž na rozlehlé pláně hemžící se divokou zvěří, kterou můžete pozorovat v jejich přirozeném prostředí. Spojíte-li návštěvu divoké přírody s tradičními kmeny Masajů a Samburu, stane se safari Keňa bezesporu jedním z nejsilnějších zážitků vašeho života. Vyzkoušejte si legendu na vlastní kůži a vyrazte do velkolepé krajiny živé přírody prožít své sny.

Keňa – v zemi Masajů za dobrodružstvím a exotikou

Safari Keňa lze strávit hned několika způsoby. Nejrozšířenější je vyjížďka Jeepem do rozlehlých planin mezi divoká stáda koní, slonů, žiraf, kočkovitých šelem, hrochů, opic a dalších živočichů typických pouze pro krajinu Afriky. Rozloha národních rezervací a parků je tak veliká, že nabízí neuvěřitelnou flexibilnost a rozdílnost jednotlivých výletů. Safari Keňa můžete prožít také z ptačí perspektivy a to klidně bez rušení přírodního divadla odehrávajícího se přímo pod vámi. Safari si totiž užijete z koše balónu. A tak neváhejte a nechte se zlákat zvuky a vůněmi Afriky v osvěžujícím stylu bushe a při pikniku ve volné přírodě pozorujte napajedla plná divoké zvěře.

Safari Keňa – nabídka zájezdů

Zde jsme pro vás připravily seznam zájezdů, které mají safari Keňa v programu dovolené.

Kompletní nabídka zájezdů

Máte-li zájem o klidnou dovolenou u pobřeží Keni, doporučujeme navštívit spíše nabídku dovolená Keňa. Chcete-li navštívit okolní země, můžete si vybrat například safari Tanzánie.

Powered by WordPress