Ostrov Bora Bora all inclusive

Vydejte se s námi do Francouzské Polynésie a navštivte perlu Tichomoří – ostrov Bora Bora. Malý ráj na zemi vám poskytne all inclusive služby té nejvyšší možné kvality. Ne nadarmo sem totiž jezdí Holywoodské hvězdy typu Cameron Diaz, Harrison Ford či David Copperfield.


Ostrov Bora Bora

Ostrov se rozkládá na ploše 38 km2 asi 260 kilometrů severně od Tahiti ve Francouzské Polynésii. Ostrov Bora Bora má jedinou silnici, vedoucí po pobřeží, které je lemováno většinou luxusními hotelovými řetězci s all inclusive stravováním.

Výhodou je, že si budete moci užívat naprostého luxusu v příjemně plynoucím prostředí bez masově turisticky zasažených oblastí. Možná právě proto se zde nacházejí ty nejkrásnější pláže na světě. Třeba Matira na jihu ostrova Motu.

Roční průměrná teplota vzduchu ve stínu nepadá pod 26 stupňů celsia.

Bora Bora s all inclusive?

Ostrov Bora Bora s all inclusive vám umožní vychutnávat si tu nejvyšší kvalitu pokrmů, zejména těch mořských. V ceně zájezdu máte k dispozici neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů. Snídaně, obědy, večeře a také odpolední svačiny.

V rámci all inclusive počítejte s vyšší cenou zájezdu, což je pochopitelné. Ostrov Bora Bora se nachází úplně na opačném koutu planety. Jedná se o malé místo, kde chce strávit dovolenou každý a proto jsou zájezdy dražší a jen pro vyvolené.

Kdy vyrazit na ostrov Bora Bora?

Ostrov Bora Bora je celoroční destinace. Období dešťů tu panuje od prosince do konce února. Vyrazit tak můžete téměř v jakoukoliv dobu, zájezdy pořádané cestovními kancelářemi jsou však většinou nabízeny od konce února.

Co dělat na Bora Bora?

Dovolená na ostrově Bora Bora může mít mnoho podob. Můžete se válet na bílých písečných plážích u tyrkysově čistého a teplého moře. Můžete si jít zašnorchlovat ke korálových útesům, které nejsou ještě stále člověkem poskvrněny. Můžete si jít zaplavat s rejnoky, žraloky či murénami nebo si můžete vylézt do vnitrozemí na horu Oteman a vychutnat si báječné panorama Pacifiku.

Vychutnejte si pohostinnost ostrova Bora Bora a vyrazte ochutnávat místní speciality v rámci all inclusive dovolené.


Powered by WordPress