Nejlevnější dovolená Maroko

Nejzápadnější země Afriky láká svým nádechem exotiky a tajemna. Právem tak má místo i v našem katalogu exotických dovolených u moře. I vy se můžete vydat za plážemi Středozemního moře nebo Atlantského oceánu. Nejlevnější dovolená Maroko začíná už na 9 890 korunách za 8 denní letecký pobyt s polopenzí ve 3 hvězdičkovém hotelu v nejkrásnějším letovisku Maroka – Agadiru.


Krásné pláže, kosmopolitní města, nádherná dovolená u moře

Na první pohled by se mohlo zdát, že Maroko bude divoká země. Opak je ale pravdou. Turistický ruch tu za poslední léta rostl raketovým tempem, čemuž se museli přizpůsobit i místní destinace. Navíc je tu levně a krásně.

Nejlevnější dovolená v Maroku je dostupná v přímořském letovisku Agadir. Právě sem míří většina turistů, kteří chtějí trávit svoji pohodovou dovolenou u moře. Tohle rozmanité letovisko leží u dlouhé a nádherné písečné pláže ve tvaru půlkruhu. Podle odborníků se už dnes může Agadir rovnat takovým letoviskům jako je egyptská Hurghada či turecká Alanya. Agadir omývá Atlantský oceán.

Druhé nejoblíbenější letovisko a patrně také druhá nejlevnější dovolená v Maroku, to je přímořské letovisko Saidia položené tentokrát u Středozemního moře. Oproti Agadiru tu najdete méně turistů a stejně jako v Agadiru pak výhodné ceny hotelů.

Naším posledním tipem je dovolená v Marakéši. Tohle specifické a zároveň čtvrté největší město Maroka je cestovními kancelářemi nabízenou pouze pod poznávacími zájezdy. Nenachází se totiž hned u moře, nýbrž cca 18 kilometrů od něj, ale být tu na slavném náměstí v centru města Djemaa el-Fna je opravdový zážitek. Po soumraku tu totiž probíhá festival jídla, pití a zábavy pod širým nebem pod taktovkou místních obyvatel.

Zlákala vás nejlevnější dovolená Maroko? Tak neseďte doma a vyrazte na dovolenou k moři, poznávat zemi nevšedních zážitků.


Powered by WordPress