Nejlevnější dovolená Bahamy

V Atlantském oceánu, jihovýchodně od Floridy a severovýchodně od Kuby, lákají turisty na své přírodní krásy a kvalitní letoviska Bahamské ostrovy. Tento turistický ráj předurčuje, že dovolená na Bahamách bude patřit mezi ty, na něž budete vzpomínat jako na jedny z nejlepších ve svém životě.

Levná dovolená Bahamy

Kompletní nabídka zájezdů

Doba letu a časový posun

Nejlevnější dovolená na Bahamách je cenově přívětivá a po 9 hodinách letu se jako mávnutím kouzelného proutku přenesete na ostrovy, které jsou vděčným námětem do katalogů cestovních kanceláří. Připravte se ale na časový posun o mínus pět hodin v zimě, o mínus šest hodin v létě.

Teplé počasí po celý rok

Po celý rok panuje na Bahamských ostrovech příjemné podnebí s teplotami kolem 28 stupňů a moře je vyhřáté až na 27 stupňů. Nezapomeňte si výbavu pro šnorchlování, abyste mohli obdivovat bohatý podmořský svět a vraky lodí. Poté můžete odpočívat na bílých písečných plážích a nechat si omývat nohy průzračnou mořskou vodou.

Na dovolené na Bahamách si dokonale odpočinete a novou sílu načerpáte procházkami piniovými lesy, palmovými háji a exotickými zahradami. Nádherné prostředí naleznete v národních parcích Lucava s největším systémem podzemních vodních jeskyní nebo Peterson Cay s útesy a písečnou pláží.

Jednotlivé Bahamské ostrovy

Nejlepší a nejlevnější dovolená na Bahamách je na ostrovech New Providence, Paradise Island, Grand Bahama, Bimini a Andros.

New Providence

New Providence je nejnavštěvovanějším ostrovem na Bahamách a najdete tu hlavní město celých ostrovů – Nassau. Na ostrově se nachází Muzeum pirátů, věž Blackbeard, kde žil proslulý pirát Černovous, a spousta zábavních center a aquaparků.

Paradise Island

Přímo naproti metropoli Nassau leží ostrov Paradise Island. Na své si tu přijdou zejména milovníci nočního života a vodních atrakcí. Nechybí ani bělostné pláže s jemným pískem a nepřeberná nabídka vodních sportů.

Grand Bahama

Ostrov Grand Bahama je rájem pro potápěče a novomanžele, kteří si mohou vychutnat procházky nádhernou přírodou a koupání v tyrkysově zbarveném moři. Dobrodruzi se mohou vydat do vnitrozemí ostrova s panenskou přírodou a piniovými lesy.

Bimini

Na menším ostrově Bimini můžete plavat s delfíny, šnorchlovat mezi rybkami nebo se potápět k vrakům lodí. Tento ostrov je velmi klidnou oblastí s pár obchůdky, restauracemi, bary a naleznete tu vytoužený klid a soukromí.

Andros

Největší ostrov bahamského soustroví Andros je ideální k relaxaci a trávení líbánek v obklopení tropickou přírodou. Ostrov omamně voní orchidejemi a láká potápěče třetím nejdelším korálovým útes na světě a ostrovními modrými dírami naplněnými vodou.

Z dovolené na Bahamách nebude zklamaný žádný turista. Ubytování je zajištěno v luxusních hotelích a resortech s výhledem na moře, odkud mohou turisté pozorovat úchvatné východy a západy slunce.


Powered by WordPress