Dovolená Maledivy levně

Přitahují vás lesklé vody a nádherné bílé písečné pláže? Vydejte se s námi na Maledivy a to levně a bez zbytečných průtahů. Čeká vás dovolená v nejluxusnějších hotelových resortech na naší planetě. A že slovní spojení “Maledivy a levně“ nejde k sobě? Vězte, že i dovolená na Maledivách se dá pořídit levně, pokud vám nevadí čekat na zájezdy na poslední chvíli, která srazí cenu i o několik desítek procent dolů.

Maledivy – perla Indického oceánu

Nezapomenutelné zážitky v podobě potápění u korálových útesů indického oceánu. Poloprázdné pláže u atolu Ari a jistota nádherného počasí během celého pobytu. To jsou Maledivy, tropický ráj, kde si odpočinete a naberete nové síly. Věříme, že právě dovolená na Maledivách pro vás bude skvělou volbou. Levně se sem sice jen tak nedostanete, ale čekejte na výhodné nabídky a budete odměněni.

O Maledivách

Maledivy last minuteNa mapě jsou Maledivy jen rozptýlené body nad rovníkem v Indickém oceánu – sotva znatelné. Ve skutečnosti je to jedna z mála zbývajících prázdninových destinací, která byla ušetřena člověkem a moderní urbanizací.

Maledivy čítají 1192 ostrovů seskupených do 26 atolů. Pouze 200 ostrovů je v současné době obydlených a hned 96 z nich tvoří luxusní resorty, kde dovolená není zrovna příliš levná, ovšem vykoupená naprostým luxusem.

Můžete jednoduše sedět a relaxovat, Maledivy jsou vaším rájem. Jaké by bylo lepší místo k odpočinku než úsek bílé písečné pláže omývané tyrkysovými vodami oceánu, kde si můžete shladit vaše rozpalující se tělo. To je pohádka, to je dovolená na Maledivách.

Každé středisko je navíc synonymem luxusu, které vám splní veškerá očekávání.

Powered by WordPress