Last minute Kapverdy Firo tour

Rezervujte si last minute zájezdy na Kapverdy od cestovní kanceláře Firo Tour a pojeďte si s námi užívat rozpálené písečné pláže tohoto exotického ráje. Vezmeme vás do oblíbené destinace na pomezí Evropy a Jižní Afriky, do exotického ráje s písečnými plážemi a azurově čistým mořem s dobou doletu kolem 6 hodin.

Last minute Kapverdy s Firo Tour vám umožní poznat teprve nedávno objevený a čím dál oblíbenější skvost. Vychutnat si můžete nekonečné písečné pláže, teplé moře, vulkanické dech beroucí útvary, pouště, křoviny, ale také fascinující horské trekkingové túry. To vše při svitu slunce. Ostatně Kapverdy se pyšní 350 slunečnými dny v roce.

Last minute na Kapverdy

Kapverdy se sice skládájí z 10 ostrovů a ostrůvků, z nichž je pouze 9 obydleno, ale většina turistů míří na ostrovy Sal, Boavista a Maio, které nabízí zřetelné africké vlivy a kulturu, ale hlavně ideální podmínky pro pohodovou last minute dovolenou. Zdejší malé zátoky přímo vybízejí k lenošení.

Firo Tour last minute na Kapverdy

CK Firo Tour patří v České republice mezi nejspolehlivější a největší cestovní kanceláře. Pravidelně také získává ocenění v TTG Travel Awards. Záruku vysoké kvality si můžete užívat již od roku 1990.

Co vás ale čeká, pokud si od Firo Tour budete chtít rezervovat last minute zájezdy na Kapverdy?

  • Zájezdy od Firo Tour míří zejména na ostrov Sal
  • Oblíbené hotely: Crioula (pouze u Firo Tour), RIU Garopa, hotel Pontao, VOI Vila do Farol, Dunas de Sal a další
  • Ceny zájezdů u FiroTour od 20 990 Kč vč. all inclusive na 8 dní / 7 nocí

Víte že… nabídku cestovní kanceláře Firo Tour naleznete také u největší cestovní agentury v ČR – Invia.cz. Podmínky i ceny zájezdů jsou stejné jako u pořádající CK.

Nabídka zájezdů na Kapverdy

Pokud vás zajímají další informace o Kapverdských ostrovech, můžete si zobrazit recenzi dovolené na Kapverdách, informaci o době letu, počasí nebo si zobrazte denně aktualizovanou nabídku dovolené na Kapverdských ostrovech.

Powered by WordPress