Kapverdy last minute all inclusive

Kapverdy – to je pravá exotika!

Uvažujete o dovolené na Kapverdských ostrovech s all inclusive službami? Pak vám můžeme potvrdit, že je to výborná volba. Kapverdy vábí cestovatele ze všech koutů planety a nabízí odpočinek na širokých písčitých plážích a koupání v prohřátém moři s úchvatným podmořským světem. Vydejte se na tyto ostrovy v Atlantiku v blízkosti afrických břehů a vychutnejte si exotickou atmosféru!

Kapverdy last minute all inclusive

Kompletní nabídka zájezdů

Ušetřete za dovolenou

Nejvýhodnější jsou Kapverdy all inclusive v last minute akci. Oproti původní ceně ušetříte několik tisíc korun za osobu a můžete si tedy dovolit vyšší kapesné. Let z Prahy trvá zhruba 6,5 až 7 hodin, což obvykle vydrží i menší děti. Na Kapverdách očekávejte časový posun v letních měsících o 3 hodiny zpět, v zimních měsících o dvě hodiny zpět.

Celodenní stravování

Kapverdy all inclusive jsou oblíbenou variantou českých turistů. Nemusejí se starat o stravování, protože veškeré jídlo je v ceně. Dopřát si mohou bohaté snídaně, svačiny, obědy a večeře a alkoholické a nealkoholické nápoje, co hrdlo ráčí. V ceně je dále doprava a transfery, ubytování, lehátka u bazénu, animační programy, klimatizace a obvykle i internetové připojení.

Zapomeňte na stres

Na své dovolené na Kapverdách se řiďte heslem jako místní obyvatelé „No stress“ a užívejte si krásné podnebí a přívětivost ostrovních lidí. Kapverdy all inclusive jsou zejména o odpočinku a pohodě a radosti ze života, takže tu zapomenete na všední starosti. Na tyto ostrovy si zaleťte v létě a na podzim, kdy nefouká vítr a moře je poměrně klidné.

Ostrov Sal

Zájezd na Kapverdy all inclusive v last minute akci si můžete zakoupit i na poslední chvíli a udělat si tak nečekanou radost exotickou dovolenou. Líbit se vám bude v letovisku Santa Maria na ostrově Sal s průměrnou teplotou kolem 26 °C. Zajímavostí je černá pláž s lávovými kameny a solné jezero v kráteru sopky v městečku Pedra de Lume.

Ostrov Santiago

Pokud zatoužíte po poznání ostrovů, vydejte se na ostrov Santiago do rybářského městečka Cidade Velha s historickým centrem. Dominantou městečka je pevnost Forte Real de São Filipe z roku 1590 a koloniální kostel z roku 1495. Nádherné památky s prezidentským palácem jsou také k vidění ve městě Praia.

Ostrov Sao Vicente a Brava

Barevné karnevaly s dechberoucími maskami se konají ve městě Mindelo na ostrově Sao Vicente. Romantické duše nadchne ostrov Brava, nazývaný „Ostrovem květin“, kde se rozprostírá na zbytcích vulkanické hory nevšední městečko Nova Sintra.

Dovolenou na Kapverdách all inclusive můžete strávit poleháváním na bílých plážích u azurového moře, zkoušením vodních sportů nebo poznáváním místních krás, a vždy budete s pobytem v této zemi spokojeni!


Powered by WordPress