Exotická dovolená od Exim Tours 2018

Cestovní kancelář Exim Tours vydává každý rok nový katalog exotické dovolené pro období podzim 2018 až do jara roku 2018. Jedná se o každoročně vydávaný katalog pro milovníky zimního cestování za teplým počasím a krásným mořem i do těch nejvzdálenějších koutů naší planety. Přibližte si společně s námi 396 stran katalogu Exim Tours exotika 2018.

Katalog

Logo EximTours.cz V katalogu je nabídka zájezdů do 14ti zemí, které je vhodné navštívit během podzimních a zimních měsíců. Jsou mezi nimi země jako Maledivy, Bali, Srí Lanka, Mauricius, Senegal, Keňa, Zanzibar, Jamajka, Mexiko, Dominikánská republika, Kuba, Isla Margareta, Kapverdské ostrovy a Spojené Arabské Emiráty. Z nabídky můžete dále vybírat dle typu zájezdu – pobytový, poznávací zájezd nebo okruhový po vybrané zemi (kombinovaný).

V katalogu Exim Tours – exotika najdeme také celou řadu slev. Od těch základních v řádu desítek procent při včasné rezervaci zájezdu až po ty novomanželské, skupinové či seniorské. Vše v řádu jednotek procent. Motivovat můžete i své děti, slevu totiž dostanou i ony za dobré vysvědčení.

Další peníze můžete ušetřit pokud vlastníte kartu stálého zákazníka. Čekají vás různé výhody, nadstandardní služby a slevy, jejichž výše je závislá na počtu objednaných zájezdů. Například druhý a třetí zájezd již kupujete se slevou 5%, šestý a každý další již se 7% slevou.

Pokud si nevyberete svoji příští exotickou dovolenou od Exim Tours z katalogu, můžete sáhnout po aktualizované nabídce na internetu.

Kupte si exotickou dovolenou od EximTours online

Pokud nevlastníte katalog EximTours – exotika 2018 nemusíte truchlit. Nabídku zájezdů totiž seženete také přímo na stránkách EximTours.cz v sekci Nabídka zájezdů —> Pobytové – exotika. Mimo last minute nabídek a aktuální termínů, zde naleznete i popisy jednotlivých hotelů a ubytovacích zařízení včetně hodnocení hotelů jednotlivými klienty.

Powered by WordPress