Dovolená Thajsko s all inclusive

Chcete prožít dovolenou v zemi krásných bělostných pláží, přírodních krás i fascinujících památek? Pak navštivte Thajsko a dopřejte si rovnou zájezdy all inclusive. Budete mile překvapeni jak kvalitní služby tu najdete. Ne nadarmo je Thajsko nazýváno jako země úsměvů, kde dovolená dostává zcela jiné rozměry. Proměňte svoje sny o all inclusive dovolené v báječnou realitu.


All inclusive dovolená v Thajsku

Až budete vybírat dovolenou v Thajsku, popřemýšlejte, zda není dobré zvolit all inclusive stravování. Nejenže ochutnáte produkty místní výroby, ale nemáte žádné zbytečné starosti navíc.

Pokud si chcete užít luxusní dovolenou v Asii, pak je Thajsko jasnou volbou. Ostatně kde jinde můžete jeden den polehávat na bělostných písečných plážích a druhý den se trmácet hustou džunglí mezi slony, malajskými tygry a jinými exotickými zvířaty? Další den pak můžete zamířit přímo pod vodní hladinu, kde se v podmořském světě odehrává pestrobarevné divadlo.

Stejně jako jste zvyklí u all inclusive zájezdů v Egyptě i v Thajsku se můžete těšit na tyto služby v konečné ceně zájezdu:

  • Alkoholické a nealkoholické nápoje po celý den v hotelovém resortu zdarma
  • Stravování – snídaně, obědy, večeře, svačiny, zákusky, zmrzliny po celý den
  • Sportovní využití a večerní animační a tématické programy
  • Občerstvení přímo na pláži v případě, že máte hotel ležící přímo na pobřeží

* Služby se mohou lišit hotel od hotelu, ten tak pečlivě vybírejte.

Proč do Thajska?

Thajsko patří mezi nejkrásnější země Asie. Je synonymem pro představy pohádkové dovolené, které ještě zintenzívníte all inclusive stravováním. Necháte se uhranout příjemným sluncem, osamocenými plážemi a krásnou přírodou jak z fotografií. Zažijete zcela jinou kulturu i zvyky pulzujících letovisek.


Powered by WordPress