Dovolená Miami, Florida

Miami je vyhledávané prázdninové letovisko na pobřeží Atlantského oceánu v jihovýchodní Floridě. Toto místo je jako stvořené k lenošení na dlouhých písčitých plážích a k uhašení nákupní horečky. Turisté jsou ubytováni v hotelech s vysokým standardem služeb a výborným stravováním. Dovolená v Miami je dostupná i českým turistům za poměrně dobrou cenu.

Levná dovolená Florida / Miami

Kompletní nabídka zájezdů

Informace o letu

Do Miami na Floridě se létá z Prahy přímým letem nebo s mezipřistáním v New Yorku. Zpáteční letenka z Prahy do Miami vás vyjde přibližně na 18 tisíc korun. Doba letu trvá v průměru 12 hodin a během něj urazíte přes 8 000 kilometrů. Cílovým letištěm je Miami International Airport.

Kdy letět na Miami?

Pokud vás láká dovolená v Miami, vyrazte na ni od listopadu do dubna. Vzduch má v průměru 26 stupňů a voda úžasných 25 stupňů. Od května do října sužují oblast hurikány. Po příletu se musíte vyrovnat s časovým posunem mínus 8 hodin. Cena zájezdů začíná na 30 000 Kč a končí na 75 000 tisících.

Nejznámější pláže Floridy

Florida je proslulá širokými zlatavými plážemi s palmami, z nichž nejvyhlášenější jsou South Beach a Miami Beach. Pláže lemují různé bary, kavárny a restaurace a na vlnách se prohání surfaři. Na bezpečnost dohlíží plavčíci jako vystřižení ze seriálu Pobřežní hlídka. Kdo holduje šnorchlování a potápění, ten bude nadšen z bohatého podmořského života a korálových útesů.

Nekonečný proud zábavy

Miami je rájem pro milovníky nočního života, ale dokonalé zázemí tu najdou také lidé hledající odpočinek a relaxaci. Na turisty tu čeká řada zajímavostí, jako je Historické muzeum Jižní Floridy, ulice Ocean Drive s pouličními umělci, nákupní centrum Lincoln Road Mall, nádherné městské zahrady Miami Beach Botanical Garden nebo přírodní rezervace Everglades s pověstnými aligátory.

Užitečné informace

Dovolená v Miami vás nezaskočí ničím nečekaným. Dobrou zprávou je to, že nepotřebujete žádné zvláštní očkování a platí se americkým dolarem. Jedinou zvláštností může být spropitné, které u některých profesí tvoří převážnou část příjmu. Nezapomeňte tedy dát spropitné číšníkům, nosičům zavazadel, taxikářům, řidičům, průvodcům a pokojským.

Do Miami ročně přijíždí čtyři miliony návštěvníků z celého světa, proč tedy nepatřit mezi ně a nevychutnat si pohodu a luxus tohoto letoviska? Až vás omrzí zdejší „české“ počasí, je čas vyrazit na Miami!


Powered by WordPress