Dovolená Francouzská Polynésie

České turisty stále více přitahují vzdálenější dovolenkové destinace s panenskou přírodou, plážemi a mořem jako z katalogů. Objevte perlu mezi exotickými zeměmi a vydejte se s cestovní kanceláří na dovolenou do Francouzské Polynésie. Jako první se vám naskytne z letadla úchvatný pohled na ostrůvky roztroušené po moři a již v ten moment budete vědět, že jste se ocitli v ráji.

Levná dovolená Francouzská Polynésie

Kompletní nabídka zájezdů

Zajímavosti o dovolené ve Francouzské Polynésii:

I vy si zasloužíte odpočinek!

Francouzská Polynésie je seskupením více než sta ostrovů a pěti souostroví v Jižním Pacifiku. Ostrovy si zachovávají svůj ráz a představují oázu klidu a pohody pro každého turistu znaveného civilizací. Neznamená to však, že budete bydlet v neútulných chýších, naopak vás čeká komfortní ubytování a výborná strava.

Fascinující podmořský svět zláká ke šnorchlování a potápění i vás. Přibalte si proto do kufru voděodolný fotoaparát, ať si navždy zvěčníte barevné korálové útesy, nad nimiž se prohání tropické rybky, rejnoci, barakudy a želvy. Neskutečným zážitkem bude to, až se jich dotknete a poplavete s nimi v teplých vodách oceánu.

Co ostrov, to poklad

Úžasnou dovolenou na Francouzské Polynésii prožijete na ostrovech Bora Bora, Tahiti, Huahine, Moorea a Raiatea s výborným zázemím pro turisty. Na všech ostrovech vás okouzlí bílé písčité pláže, azurové moře, bujná vegetace, strmé útesy a vysoké hory zahalené do mlžného oparu. Na co dalšího se můžete těšit na jednotlivých ostrovech?

Bora Bora

Ostrov Bora Bora vábí na nedotčenou přírodu, korálové útesy a odpočinek pod kokosovými palmami. Vyzkoušet si můžete různé vodní sporty nebo se vydat na výlet lodí spojený s krmením žraloků.

Tahiti

Ostrov Tahiti je dalším místem ke strávení nezapomenutelné dovolené ve Francouzské Polynésii. Ostrov sopečného původu vám učaruje dvěma sopečnými vrcholy, romantickými plážemi, citrusovými háji, deštným pralesem a živým hlavním městem Papeete.

Huahine

Hornatý ostrov Huahine poskytuje dostatek soukromí v zálivech s běloskvoucími plážemi a palmami, jež příjemně stíní za horkého dne. Při svých toulkách po ostrově narazíte na přátelské chovatele perlorodek a pěstitele vodních melounů a vanilky.

Moorea

Ostrov Moorea nese přezdívku „Zelený samet“ pro svou svěží bujnou tropickou vegetaci. Největší atrakcí ostrova Moorea je krmení žraloků za doprovodu instruktora a pozorování delfínů a velryb. Všechny filmové nadšence potěší výlet do zátoky Opunohu a Cookovy zátoky, kde se točil slavný film Bounty.

Raiatea

Na voňavém ostrovu Raiatea se rozkládají vanilkové plantáže a turistům se odkrývá překrásný výhled na hory, vodopády a azurové pobřeží. Zajímavostí ostrova je starobylý trh na břehu moře, kde si můžete zakoupit místní suvenýry.

Francouzská Polynésie je přátelská, dobře se tu dorozumíte anglicky a před cestou nepotřebujete žádné speciální očkování. Vyberte si termín do této tropické oblasti plné nádherných ostrovů a spatřete na vlastní oči pohádkovou exotiku!


Powered by WordPress