Dominikánská republika levně

Láká vás romantická dovolená v Karibiku? Chcete se procházet po nejkrásnějších plážích světa? Pak se s námi vydejte levně až za daleký oceán a navštivte Dominikánskou republiku. Tato země patří mezi nejoblíbenější destinace exotické dovolené. Důvody jsou prosté. Průzračné a teplé moře, bílé písečné pláže a velmi kvalitní služby. Dominikánská republika vám splní sen o exotické dovolené a nemusí to být jen pro vyvolené jedince. Dominikánskou republiku už dnes totiž můžete navštívit levně i Vy.

Proč Dominikánská republika?

Dominikánská republika láká zejména svou přírodou a nádhernými scenériemi. Odpočinou si můžete na bílých písečných plážích, šnorchlovat budete naopak v teplém a průzračně čistém moři kolem bohatých korálových útesy i vraků lodí. Milovníci pravé pěší a poznávací turistiky, naopak mohou zavítat do vnitrozemí na treky do hornatého terénu nebo na toulky krásnými uličkami koloniálního městečka Santo Domingo.

Dominikánská republika má celkem 16 národních parků, nejvyšší horu Karibiku Pico Duarte (3175 m) i ty nejkrásnější pláže světa dle oficiálních údajů UNESCO. Díky rozmanité krajině sem celá řada lidí jezdí hrát také golf. Vyhlášená jsou zejména hřiště v oblasti Casa de Campo, kde se slavný architekt Pete Dye na hřišti Teeth of the Dog opravdu vyřádil. Dle žebříčku se jedná o 17. nejlepší golfové hřiště na světě.

Pokud chcete levně navštívit Dominikánskou republiku nebudete potřebovat žádné vízum. Pro pobyt do 90ti dnů stačí platný cestovní pas a to minimálně po dobu pobytu. Při vstupu je nutné zakoupit jen turistickou kartu (Tarjeta de Turismo) v ceně 10,- USD při přistání na letišti, případně na některém z konzulátu v Santo Domingo.

Dominikánská republika levně nadchne i ty nejnáročnější turisty. Vydejte se s námi do nejoblíbenějších letovisek Punta Cana či Puerto Plata a užijte si tu dovolenou snů.

Powered by WordPress