Afrika dovolená

Dovolená Afrika. Afrika je dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších kontinentů pro cestovatele z celého světa. Není se čemu divit, nabízí velmi pestré možnosti. Od relaxační dovolené u pobřeží Středozemního či Rudého moře až po poznávací zájezdy na safari, kde můžete sledovat zvířata v jejich přirozeném prostředí. Přitahuje i vás dovolená v některém ze států Afriky? Pak se s námi vydejte poznávat krásy tohoto kontinentu a jeho úžasná letoviska. Pestrá nabídka jistě zaujme nejednoho cestovatele a to ať už toužíte po dobrodružství nebo relaxaci.

Dovolená Afrika – koupání u moře, relaxace a odpočinek

Severní Afrika je bezesporu nejnavštěvovanější. Nachází se tu Egypt, Tunisko a Maroko. Tři destinace, kde dovolená znamená především odpočinek, relaxaci a koupání u moře. Zájezdy do těchto destinací mají ve valné většině případů all inclusive stravování i služby, což vám zaručuje bezstarostnou dovolenou po celou dobu pobytu.

Afrika – exotické poznávací zájezdy a safari

Afrika je od svého počátku známa jako jedno z nejstarších obydlených míst na zemi, některé zdroje dokonce hovoří v této souvislosti o vzniku života na zemi. Vnitrozemí Afriky je ale také známé pro své nekonečné pláně plné zvířat, kteří tu žijí a bojují o každodenní přežití. V jejich přirozeném prostředí jste na návštěvě VY a můžete tak na vlastní oči sledovat každodenní život slonů, žiraf, hyen, hrochů, lvů, tygrů a dalších stovek zvířat. Mezi nejoblíbenější destinace pro poznávací dovolenou patří safari v Keni, Tanzánii a Ugandě.

Tygr

Zdroj foto: vlastní archív

Afrika – luxusní exotická dovolená

Afrika jako kontinent se může pyšnit několika místy, které mohou být nazvány jako ráj na zemi. Právě zde jsou postaveny nejluxusnější hotelové resorty, právě zde prožijete dovolenou vašich snů.

Mezi nejznámější Africké destinace, kde lze strávit luxusní exotickou dovolenou patří Seychely, Zanzibar, Réunion, Mauritius a také Kapverdské ostrovy.

Powered by WordPress