Spojené Arabské Emiráty all inclusive

Vydejte se do země neomezených možností a navštivte s námi Spojené Arabské Emiráty. Zemi, jejíž bohatství pochází z těžby ropy a kde nemalé finanční prostředky putují v posledních letech do rozvoje cestovního ruchu. Čekají vás nádherné písečné pláže, luxusní all inclusive hotely a tradiční arabská kultura. Můžete se jen tak povalovat na plážích a užívat si služeb all inclusive nebo můžete poznávat ultra moderní budovy, kterými jsou Arabské emiráty doslova posety.

Loď

Proč do Arabských Emirátů s all inclusive?

Spojené Arabské Emiráty se pyšní nejkrásnějšími plážemi na světě. Pláže jsou soukromé a pouze pro hotelové hosty, čímž máte zaručeno, že vás nebude nikdo zbytečně otravovat. Na pobřeží je ale možné nalézt také řadu veřejných pláží. Luxusní all inclusive hotely navíc nabízí vysoký komfort služeb.

Nejoblíbenějšími Arabskými Emiráty jsou Ras Al Khaimah, Dubaj, Abu Dhabi, Sharjah, Ajman, Fujairah a Jumeirah Beach. Na své si zde přijdou jak příznivci opalování se na prosluněných plážích v all inclusive resortech, tak milovníci vodních sportů. Jsou zde dokonalé podmínky pro windsurfing i potápění. Korálové útesy se nachází téměř podél celého pobřeží a nabízí podmořský pestrobarevný život jak z obrázku. Potkat při svých podmořských bádáních můžete stovky druhů pestrobarevných ryb i různé druhy žraloků.

Nedílnou součástí dovolené v Arabských Emirátech je také poušť. Zde můžete společně s průvodci navštívit malebné pouštní oázy, městečka i velkolepá města. Takovým je například Dubaj. Město postavené na poušti je lákadlem nejen díky svému bohatství, ale také díky celé řadě atrakcí.

Ani ostatní Emiráty se nenechají zahanbit. Takový velbloudí trh v Al Ain, Zlatý trh v emirátu Ajman nebo pevnost Al Husn v Abu Dhabi, kde se jezdí i závod formule 1 stojí za vidění.

Jaký Arabský Emirát si nakonec vyberte záleží plně na vás, ale v případě, že vás zajímá all inclusive dovolená budete velmi spokojeni.

Powered by WordPress