Nejlevnější dovolená Zanzibar

Zanzibar je exotický ráj, jehož romantickou atmosféru a nedotčené písečné pláže si zamiluje každý cestovatel. Tisíce turistů každoročně přilétají, aby ochutnaly fascinující atmosféru země, kde se zastavil čas, kde relaxace je pojmem, který se stává skutečností. Vyberte si z katalogu partnerských CK a poleťte společně s námi. Nejlevnější dovolená na Zanzibaru začíná již na 24 990 Kč. Máme pro vás více jak 4,5 tisíce termínů dovolené.

Krátce o Zanzibaru

Zanzibar je korálový ostrov ležící přibližně 40 kilometrů od Tanzanie v Indické oceánu. Je to jedna z nejkrásnějších destinací Afriky. Součástí souostroví je cca 50 obydlených ostrůvků bohaté na plantáže a koření. Ne nadarmo se tak Zanzibaru přezdívá „ostrov koření“.

Na Zanzibaru žije přibližně 800 tisíc obyvatel. Hlavním městem je Zanzibar Town, kde žije přibližně čtvrtina lidí.

V rámci dovolené si budete moci plně užívat luxusní hotelové komplexy, bílým pískem pokryté písečné pláže, azurově čisté a teplé moře nebo bohaté korálové útesy – to vše ve stínu palem, které jsou považovány za nejkrásnější v celé Africe.

Levná dovolená na Zanzibaru anebo kolik to vyjde?

Nejlevnější dovolená Zanzibar stojí u cestovní agentury Invia 24 990 Kč. Za tyto peníze se vám dostane 12ti denního zájezdu se snídaní v zanzibarském vesničce Nungwi v nově rekonstruovaném hotelu o 10ti pokojích jen 100 m od písečné pláže.

Naopak nejprodávanější jsou zájezdy mezi 32 000 až 40 000 Kč. Především luxusní 4,5 hvězdičkový hotel Samaki Lodge s all inclusive stravováním na 12 dní a fantastickým hodnocením není k zahození. Levná dovolená to sice není, ale na exotiku s all inclusive je tato cena parádní. Menší rodinný hotel se nachází v letovisku Uroa přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře a celou nabídkou vodních sportů včetně plážové restaurace a lehátek na pláži zdarma.

Tak co myslíte, stojí Zanzibar za hřích? My si myslíme, že bezpodmínečně.

Powered by WordPress